دیدار با ستاره‌ها

هم‌نشینی با چهره‌های مشهور در هتل‌برج‌های باران

عصر حاضر، دوره شکوفایی ارتباطات و سیطرۀ جهانی رسانه­‌هاست و یکی از پدیده‌­هایی که در این سال‌­ها به عنصری تأثیرگذار در دنیای رسانه تبدیل شده، افراد مشهور و ستاره­‌های محبوب هستند. فرد مشهور یا سلبریتی (Celebrity) به کسانی گفته می‌­شود که به‌طور معمول در زمینه‌های هنر، سینما، موسیقی، ورزش، رسانه یا نظایر آن در یک جامعه یا فرهنگ عامه، دارای صفت سرشناسی و محبوبیت باشند.

مردم به سادگی جذب توانمندی‌­های فردی، سبک زندگی، زیبایی، شهرت و نوع‌دوستیِ ستاره‌ها می‌­شوند، چون بستهٔ کاملی از همهٔ آن چیزهایی است که در زندگی انتظارش را می‌کشند. پس بیهوده نیست که به آن‌ها عشق می‌ورزند و دوست‌شان دارند. سلبریتی‌­ها نسخهٔ ساده‌شده‌­ای از کمک، صلح، انسان‌دوستی، حفظ محیط‌زیست و مبارزه با پدیده­‌های منفی چون فقر، نژادپرستی و آزار هستند.

استفاده از محبوبیت ستاره­‌ها در راه جلب توجه و یا تشریک مساعی در امور عام‌­المنفعه، خیریه یا بشردوستانه، ظرفیت کم‌نظیری است که می‌­تواند به موفقیت هر یک از این حرکت‌های اجتماعی بیانجامد و ظرفیت بالقوه­‌ای است که در صورت استفاده صحیح از آن، به غنای جریان­‌های اجتماعی کمک می­‌کند.

چنین رویکردی سبب شد تا از سال ۱۳۹۵ تاکنون، هتل‌برج‌‌های مسکونی باران به تناوب افتخار میزبانی از چهره­‌های مختلف هنری، ورزشی و ستاره‌­های محبوب کشورمان را داشته باشند. در درجهٔ اول، گروه باران به عنوان یکی از ده­‌ها نماد و مظهر افتخارآمیز در شهر مقدس مشهد، علاقه‌مند است تا با ارایهٔ بهترین نوع خدمات، خاطره‌­ای کم‌نظیر از سکونت و اقامت را برای ساکنان و میهمانان هتل‌­برج­ها رقم زند. بخشی از نخبگان و هنرمندان تراز اول کشورمان با این هدف به هتل‌برج باران دعوت شده و تلاش شده است تا میزبانیِ شایسته و در خور شأنی از ایشان صورت پذیرد.

از سویی دیگر در سالیان اخیر مؤسسات نیکوکاری متعددی در شهرمان در تکاپویند تا شرایط بهتری برای مددجویان یا توان‌یابانِ تحت پوشش خود فراهم نمایند و با توجه به آنکه عدهٔ زیادی از خانواده‌­های ساکن در هتل‌برج­‌های باران خود حامی یا پشتیبان حرکت­‌های خیریهٔ این مؤسسات هستند، طی یک همکاری مشترک، گروهی از ستاره‌­های مشهور طی این مدت به میزبانی برج باران برای شرکت در برنامه‌­های خیریه و عام‌­المنفعه در شهر مشهد حضور یافتند که با اقبال بسیار خوب همشهریان، همت و نیک­‌اندیشی آنان با نتایج بسیار خوبی همراه شد.

در نهایت گروهی دیگر از چهره‌های دوست‌داشتنی هم، تنها برای ثبت خاطره­‌ای خوشایند در ذهن ساکنان هتل‌برج‌­ها به مناسبت یا به‌صورت غیرمنتظره، به باران دعوت شدند. معاشرت و گپ‌وگفت با ستاره­‌ها، حضورشان در لابی، کافی‌­شاپ، رستوران، بولینگ، بیلیارد یا سینما، و همنشینی با این افراد محبوب در فضای «خانه‌­ای به سبک باران»، یکی از برنامه‌­هایی است که هر از گاه به‌صورت غیرمنتظره، برای ساکنان هتل­‌برج‌ها ترتیب داده می‌­شود تا خاطره‌­ای خوش و به‌یادماندنی را برایشان رقم زند.

Tandis-BaranGroup-Logo

گفت‌وگوهای اختصاصی باران با هنرمندان

دکمه بازگشت به بالا