اخبار ارتباطات برنداخبار مسؤولیت اجتماعی باران

اتفاقات ویژه در یلدای ۱۳۹۹

گزارشی از اقدامات هم‌دلانهٔ گروه باران در طولانی‌ترین شبِ سال

بر ســــــــــر آنم که گر ز دست برآید
دسـت به کاری زنم که غصه سر آید

صحبت حکام ظلمت شـب یلداست
نور ز خورشیـــــــد جوی بو که برآید

 

دیدار با کادر درمان شهر در شب یلدا

در شب یلدای امسال، به مناسبتِ تقارنِ شبِ یلدا و روز پرستار، با قلبی لبریز از سپاسِ بی‌کران، به دیدارِ قهرمانانِ فداکار شهرمان، کادرِ پُرتلاش درمان در بخش‌های کویید۱۹ در چند بیمارستانِ شهر مشهد رفتیم تا ضمن عرضِ خداقوت، لحظاتی شاد برایشان رقم بزنیم و با اجرای موسیقی و برنامه‌های مفرح لبخندی در این شبِ طولانی بر لبانشان بنشانیم. چرا که در این شرایطِ سختِ مبارزه با کرونا، دلگرم به دستانِ پر مهرِ قهرمانانی هستیم که در سال گذشته برای دفاع از سلامتی ما، از عزیزانشان دور بوده‌اند.

پک‌های یلدایی با همراهی «بنیاد لبخند کودک» و «آجیل و تنقلات برادران حسینی»، برای تقدیر از کادر درمان در بخش‌های کویید۱۹ چهار بیمارستان شهر مشهد بسته‌بندی گردید.

با همیم و هوای همدیگر را داریم.

گزارشی از این رویداد بزرگ هم‌دلانه را در اینستاگرام گروه باران ببینید. گزارش کامل‌تری نیز در سایت اختصاصی واحد ارتباطات برند باران در آدرس وب brand.baran.ir منتشر شده است.

 

یلدا در کنار همکاران باران

آرزوی دل‌هایی گرم برای همکاران خانوادهٔ بزرگ باران

در آخرین لحظه‌های پاییز، به همت واحدهای ارتباطات برند و منابع انسانی هلدینگ باران، برای قدردانی از زحمات همکاران پرتلاش‌مان در تمامی واحدها و شرکت‌های گروه، به سراغ‌ ایشان رفته و ضمن تبریک شب یلدا و آرزوی دلی گرم، تلاش و کوشش این همکاران گرانقدر که همواره برای رشد و بالندگی هرچه بیشتر باران در تکاپو هستند را ارج نهادیم.

 

همدلی یلدایی بارانی‌ها

اقدامات هم‌دلانهٔ یلدایی گروه باران در مناطق کم‌برخوردار شهر

با همراهی «بنیاد لبخند کودک» و «آجیل و تنقلات برادران حسینی»، پک‌های ویژهٔ یلدایی شامل ارزاق عمومی، میوه و آجیل و شکلات برای کودکان، بسته‌بندی شد و در شب زیبای یلدا در مناطق کم‌برخوردار شهر توزیع شد.

این تلاش سترگ، با یاری و هم‌دلی و مساعدت همکاران پر تلاش گروه باران انجام شد و صحنه‌های زیبایی از همدلی و مسؤولیت اجتماعی همکاران گروه باران را ایجاد کرد.

ویدئوی جذاب اتفاقات یلدایی ۱۳۹۹ باران را ببینید:

دکمه بازگشت به بالا