Organizational Value Chain
SUBSIDIARY COMPANIES

شرکت‌های زیرمجموعهٔ هلدینگ باران

Baran-pattern-new-1.png

گروه باران با نگاهی تخصص‌گرایانه به چرخه تولید ارزش، سه محور اساسی مهندسی، بازاریابی و هتلداری را به عنوان حوزه‌های پایه‌ای خدمات خود تعریف نموده است .از دیگر سو ساختار هلدینگ باران متشکل از شرکت‌هایی مجزاست که به موازات یکدیگر ماموریت تخصصی و جداگانه خود را برای تحقق چشم‌انداز گروه باران دنبال می‌کنند.

آسمان

آرمان

آفتاب

ستاره

سایه

باران‌هوم

سیمان

معدن

مدیریت جامع فرآیندهای سرمایه‌گذاری و ساخت پروژه‌های گروه باران

آسمان

شرکت آسمان بیکران هشتم طوس از سال ۹۳ با بهره گیری از تجربه مدیران و کارکنان خود در راستای مدیریت فرآیندهای سرمایه‌گذاری و ساخت در پروژه‌های گروه باران شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با شناسایی نیازهای اساسی تا مشعوف کننده مشتری، همواره سعی نموده با ارائه تعریف جدیدی از صنعت ساختمان و بهره‌برداری آن، بالاترین سطح رضایت مشتریان را داشته باشد.

Email: aseman@baran.ir
Website: www.Baran.ir/companies/Aseman

Email: arman@baran.ir
Website: www.Baran.ir/companies/Arman

شرکت آرمان فروزان هشتم طوس از سال ۱۳۹۲ با بهره‌گیری از به روزترین دانش در حوزه‌های مهندسی ساخت و خدمات بهره‌برداری برج‌های مسکونی، شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با شناسایی نیازهای اساسی مشتری، همواره سعی نموده با ارائه تعریف جدیدی از صنعت ساختمان و بهره‌برداری آن، بالاترین سطح رضایت مشتریان را داشته باشد.

مدیریت سرمایه‌گذاری و ساخت پروژه‌های گروه باران

آرمان

مدیریت و برنامه‌ریزی فرایندهای مطالعات مفهومی و طراحی پروژه‌های ساختمانی

آفتاب

شرکت توسعه آفتاب فروزان هشتم طوس با هدف کسب رضایت حداکثری مشتری نهایی، مأموریت حوزهٔ تعریف پروژه و طراحی را در زنجیرهٔ ارزش گروه باران بر عهده دارد که شامل مدیریت و برنامه‌ریزی فرایندهای مطالعات مفهومی، طراحی تفصیلی و طراحی پروژه‌های ساختمانی (با کاربری مسکونی، هتلی، درمانی، تجاری، تفریحی، ورزشی و سفارشی‌سازی) است.

Email: aftab@baran.ir
Website: www.Baran.ir/companies/Aftab

Email: setareh@baran.ir
Website: www.Baran.ir/companies/Setareh

شرکت ستاره فروزان هشتم طوس از سال ۱۳۹۰ با تمرکز منابع و در قالب یک شرکت مستقل تأسیس شده و مدیریت راهبردی و عملیاتی بازاریابی و فروش هلدینگ باران را بر عهده دارد. چشم‌­انداز شرکت ستاره، تبدیل شدن به اولین انتخاب مخاطبانی است که بهترین را جستجو می­‌کنند.

مدیریت، برنامه‌ریزی و اجرای بازاریابی، فروش و ارتباط با مشتریان

ستاره

مدیریت بهره‌برداری و خدمات پس از فروش

سایه

شرکت توسعه محافظ ایمن سایه از سال ۱۳۹۰ در شهر مشهد تأسیس و پایه‌گذار الگوی ویژه‌­ای از پشتیبانی و خدمات متمایز در صنعت ساختمان و هتلداری شد؛ خدماتی که می‌تواند به کارفرمایان کمک کند به مطلوب‌­ترین شکل ممکن یک سبک متفاوت از زندگی امن و آرام را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهند.

Email: sayeh@baran.ir
Website: www.Baran.ir/companies/Sayeh

Email: baranhome@baran.ir
Website: Baran.ir/companies/BaranHome

شرکت توسعه تجارت افق بیکران پارس با عنوان تجاری «باران‌هوم» جزئی دیگر از زنجیرهٔ تولید ارزش در گروه باران است که با هدف به دست آوردن حداکثر رضایت‌مندی مشتریان، مدیریتِ (تأمین - اجرا - طراحی) سفارشی‌سازیِ دکوراسیون و طراحی داخلی و بازرگانی کالای لوکس ساختمانی را بر عهده دارد. باران‌هوم با تکیه بر رویکرد زیبایی‌شناسی و انسان‌مداری، هنر طراحی داخلی را در هماهنگی کامل با سایر اجزا به مشتریان ارائه می‌کند.

مدیریت سفارشی‌سازی دکوراسیون و طراحی داخلی و بازرگانی کالای لوکس ساختمانی

باران‌هوم

مدیریت جامع فرآیندهای سرمایه‌گذاری حوزهٔ سیمان در گروه باران

سیمان

Website: Baran.ir/companies/bcic

Email: bcic@baran.ir

در عصر حاضر، سیمان در کنار سایر محصولات مهم، مانند فرآورده‌های نفتی، پتروشیمی و فولاد، به عنوان یک کالای استراتژیک شناخته شده و یکی از شاخص‌های مهم رشد و توسعه به‌شمار می‌رود. علاوه بر رقم تولید این محصول، سرانهٔ مصرف سیمان نیز از دیگر شاخص‌های مهم و اصلی رشد و توسعهٔ یک کشور محسوب می‌گردد. اهمیت سیمان در سازه‌های ساختمانی و زیربنایی موجب شده تا یکی از اصلی‌ترین مصالح در طرح‌های عمرانی، صنعتی و ساختمانی باشد.

Website: Baran.ir/companies/mcic

Email: mining@baran.ir

با توجه به نگاه توسعه‌ای متوازن هلدینگ باران و راهبرد استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های اقتصادی بالقوهٔ کشور در راستای توسعهٔ پایدار شرکت، ورود به بخش معدن و صنایع معدنی در دستور کار هلدینگ باران قرار گرفت. بعد از نفت و گاز و صنایع وابسته به آن، بخش معدن یکی از مهم‌ترین مزیت‌های نسبی اقتصادی در کشور ما است که به طور جدی حضور و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را طلب می‌نماید. کارآفرینی و توجه به تولید، با سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد و دارای مزیت و تلاش برای رونق صادرات و ایجاد اشتغال پایدار، به عنوان یکی از ارکان انجام مسئولیت‌های اجتماعی، جنبهٔ مهم دیگری از اهداف توسعهٔ پایدار شرکت در مسیر راهبرد مذکور بود.

مدیریت جامع فرآیندهای سرمایه‌گذاری حوزهٔ معدن در گروه باران

معدن

Baran-pattern-new-1.png
دکمه بازگشت به بالا