اخبار ارتباطات برنداخبار هلدینگ باران

استقرار روابط‌عمومی در هلدینگ باران

روابط‌عمومی تلاش می‌کند چشم‌انداز جدید هلدینگ باران را به عنوان یک مجموعه‌ی عظیم سرمایه‌گذاری تبیین کند

سازمان باران در ماه‌های اخیر تحولات زیادی را پشت سر گذاشته است. سازمان باران مستعد یک جهش بزرگ است و ضرورت برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی بهتر کل گروه باران احساس می‌شود.

از جمله تغییرات گروه باران در شهریورماه، انتقال روابط‌عمومی از شرکت ستاره به دفتر مرکزی هلدینگ بود. روابط‌عمومی گروه باران با نام جدید «روابط‌عمومی و ارتباطات سازمانی» و با ساختاری مبتنی بر تغییرات تازه‌ی هلدینگ، فعالیت خواهد کرد. روابط‌عمومی در ساختار جدید تلاش می‌کند چشم‌انداز جدید هلدینگ باران را به عنوان یک مجموعه‌ی عظیم سرمایه‌گذاری تبیین کند و راهکارهای نوینی برای حفظ ارتباطات سازمانی هلدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه‌ی تعریف کند.

متناسب با تغییرات جدید، لوگوتایپ تازه‌ی روابط‌عمومی اجرا شده است. سایت اختصاصی روابط‌عمومی و ارتباطات سـازمـانی هلدینگ بــاران در آدرس وب pr.baran.ir نگاه تازه‌ی روابط‌عمومی هلدینگ را پیش روی مخاطبین و سرمایه‌گذاران و رسانه‌ها قرار می‌دهد.

در تحولی دیگر، پروسه‌ی بازطراحی کامل وب‌سایت باران با نگاه به تحولات جدید هلدینگ و ارایه‌ی یکپارچه‌ی اطلاعات به ذی‌نفعان و سرمایه‌گذاران و مخاطبین باران، در دست توسعه است. سایت جدید گروه باران روی آدرس www.Baran.ir رونمایی خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا