اخبار باران‌هوماخبار هلدینگ باران

مراسم معارفهٔ مدیرعامل باران‌هوم

مهندس امیرحسین تیموری به عنوان مدیرعامل شرکت «توسعه تجارت افق بیکران پارس» معرفی شدند.

در عصر یکشنبه ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹، در آخرین دقایق از پاییز و در آستانه‌ی یلدا، جلسهٔ هیئت مدیرهٔ شرکت «تـوســعـه تجارت افق بیکران پارس» و توأمان مراسم معارفهٔ مدیرعامل این شرکت در دفتر مرکزی هلدینگ باران برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که به همت واحدهای «ارتباطات برند» و «برنامه‌ریزی و توسعهٔ منابع» برگزار گردید، جناب مهندس حامد مقدسی به عنوان رئیس هیئت‌مدیرهٔ شرکت «توسعه تجارت افق بیکران پارس»، ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، به بیان سابقهٔ کاری و نحوهٔ شکل‌گیری مجموعهٔ «باران‌هوم» و پروسهٔ تبدیل آن به عنوان یکی از شرکت‌های رسمی هلدینگ باران پرداختند.

در ادامه جناب دکتر اولا در مقام مشاور عالی مدیرعامل هلدینگ، نکاتی در راستای تبیین استراتژی‌های هلدینگ و نقش باران‌هوم در زنجیرهٔ ارزش بیان نمودند.

جناب مهندس معمارزاده و جناب مهندس اکبرپناه، به طرح چشم‌انداز و مأموریت‌های باران هوم در زنجیرهٔ ارزش هلدینگ پرداختند.

معارفهٔ جناب مهندس تیموری به عنوان مدیرعامل شرکت «توسعه تجارت افق بیکران پارس» بخش بعدی جلسه بود و ایشان حکم انتصاب خود را از جناب دکتر اولا به نمایندگی از مدیرعامل هلدینگ دریافت نمودند.

در این جلسه سندی تحت عنوان نظام‌نامهٔ راهبردی شرکت «توسعه تجارت افق بیکران پارس» تقدیم مدیرعامل شرکت شد. خلاصه‌ای از مفاد این سند در شمارهٔ ۸ از مجلهٔ آوند در صفحهٔ «باران هوم» (صفحه ۶) منتشر شده است.
در ادامهٔ جلسه، مهندس تیموری به مرور کارنامهٔ کاری باران‌هوم در سال‌های گذشته پرداختند و رئوس برنامه‌های آتی شرکت را برای اعضای هیأت‌مدیرهٔ شرکت و حاضرین در جلسه تبیین کردند.

برگزاری این جلسه به عنوان نقطهٔ آغازین نمود و تجلی یافتن تحولات سازمانی در گروه باران در شب یلدا را به فال نیک گرفته و امیدواریم که به زودی شاهد ترویج و بلوغ یافتن این تحول و فرهنگ سازمانی جدید باشیم.

دکمه بازگشت به بالا