اخبار مسؤولیت اجتماعی باران

زنگ مهر در باران

نیکوکاری همکاران گروه باران برای تهیه تبلت کودکان کم‌برخوردار

هر کودکی برای دستیابی به آرزوهایش نیازمند تحصیل است. هم‌اکنون که در آستانه شروع فصل پاییز و سال تحصیلی جدید هستیم، فرصت مناسبی است تا با مشارکت و همیاری، در تأمین لوازم تحریر و ابزار آموزش آنلاین برای دانش‌‌آموزانِ با استعدادِ کم‌برخوردار، سهمی داشته باشیم.

به دلیل ادامه‌ی شیوع ویروس کرونا و احتمال بالای مجازی بودن آموزش مدارس، اهدای کمک‌ابزار آموزشی مانند تبلت و موبایل‌های هوشمند، ادامه‌ی تحصیل بسیاری از دانش‌آموزان با استعداد و کم‌برخوردار را امکان‌پذیر خواهد کرد.

گروه باران در چارچوب مسؤولیت اجتماعی خود و در همکاری با بنیاد کودک، تعداد قابل توجهی تبلت تهیه کرده و در اختیار کودکان عضو بنیاد کودک قرار داده است. کمکی که با مشارکت تمام همکاران گروه باران انجام شده است و آنها را در این کار خیر شریک کرده است. کار خیر بزرگ برای حمایت از دانش‌آموزان با استعدادی که انگار باید از هفت‌خان رستم عبور کنند تا تحصیل‌شان را ادامه دهند. همان‌هایی که از برگزاری کلاس‌های آنلاین، فقط نامش را شنیده‌اند؛ اما از خرداد سرنوشت‌سازِ دانش‌آموزان با سربلندی عبور کردند.

در شرایطی که دوباره دغدغه‌های آزاردهنده‌ی ترک تحصیل و جاماندن از آموزش، تنها بابت نداشتن گوشی همراه یا تبلت سراغ این کودکان می‌آید، این هدایای ارزشمند به دست‌شان رسیده‌ است. با همت و نیکوکاری همکاران گروه باران، بخشی از دانش‌آموزانِ نگران از ترک تحصیل، در دنیای مجازی آموزش عصر کرونا پای درس و مشق‌شان نشسته‌اند.

برای حمایت از این کمپین می‌توانید کمک‌های نقدی خود را از طریق وب‌سایت بنیاد کودک www.childf.org پرداخت کنید و یا در صورت تمایل به کمک غیرنقدی (نوشت‌ابزار، موبایل هوشمند، تبلت و…) با شماره ۴۲۵۱۰-۰۲۱ داخلی ۱۲۵ تماس بگیرید و از دانش‌آموزانی که در لیست این بنیاد هستند، حمایت کنید.

دکمه بازگشت به بالا