قطرات باران در راهند... در حال بارگذاری...
Close
English English
Menu
شرکت‌های زیرمجموعهٔ هلدینگ باران

شرکت‌های زیرمجموعهٔ هلدینگ باران

گروه باران در راستای تحقق چشم‌انداز و مأموریت خود، با استفاده از تعریف سه حوزهٔ ساخت، فروش و خدمات پس از فروش در زنجیرهٔ ارزش خود، فرایندی کم‌نظیر را در کشور محقق ساخته است.

گروه باران در راستای تحقق چشم‌انداز و مأموریت خود، با استفاده از تعریف سه حوزهٔ ساخت، فروش و خدمات پس از فروش در زنجیرهٔ ارزش خود، فرایندی کم‌نظیر را در کشور محقق ساخته است.

Baran Group Companies

ماموریت ما ایجاد، حفظ و ارتقای ارزش برای سرمایه‌گذاران با رویکرد تفکر استراتژیک، سرمایه‌گذاری‌های نوآورانه، بهره‌گیری از سرمایه‌های فکری، بهبود مستمر، توسعه زنجیره ارزش و انجام مسئولیت‌های اجتماعی می‌باشد. هلدینگ خود را متعهد به تحقق اهداف ذیل می‌داند:

- متمایز بودن
- شفافیت
- پاسخگویی
- مسئولیت‌پذیری
- احترام به کرامت انسانی

گروه باران بر اصولی راهبردی صداقت، کیفیت، نوآوری و ارائه مطلوب‌ترین خدمات تکیه کرده و با تلفیق مدیریت، مهندسی و هتلداری، زمینه‌های متنوعی از خدمات را توسط شرکت‌های زیرمجموعه خود ارائه می‌نماید که به موارد بسیاری از جمله سرمایه‌گذاری، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت طرح و پیمان، خدمات گردشگری، هتلداری، توسعه فناوری‌های نوین شبکه، خدمات ایمنی و امنیت، بازاریابی و فروش، بازرگانی و تأمین کالا می‌توان اشاره کرد.

مهندسی
مارکتینگ
هتل‌داری
شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ باران

شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ باران

مدیریت جامع فرآیندهای سرمایه گذاری و ساخت پروژه های گروه باران

شركت آسمان بیکران هشتم طوس از سال ۹۳ با بهره گیری از به روزترین دانش در حوزه های مهندسی ساخت و خدمات بهره برداری برج های مسکونی ، شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با شناسایی نیازهای اساسی تا مشعوف کننده مشتری، همواره سعی نموده با ارائه تعریف جدیدی از صنعت ساختمان و بهره برداری آن، بالاترین سطح رضایت مشتریان را داشته باشد.

مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای کلیه فرایندهای طراحی، تامین، ساخت و اجرای پروژه‌های ساختمانی

شرکت توسعه آفتاب فروزان هشتم طوس با هدف کسب رضایت حداکثری مشتری نهایی، ماموریت حوزه ساخت را در زنجیره ارزش گروه باران بر عهده دارد که شامل برنامه‌ریزی، مدیریت و نظارت بر اجرای فرایندهای طراحی، تامین کالا و ساخت پروژه‌های ساختمانی (با کاربری مسکونی، هتلی، درمانی، تجاری، تفریحی، ورزشی و سفارشی‌سازی) است.

مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش، مطالعات بازار، تبلیغات و مدیریت ارتباط با مشتریان

شرکت ستاره فروزان هشتم طوس از تمرکز و توسعه مدیریت و منابع در دپارتمان بازاریابی و فروش گروه باران شکل گرفته و از سال ۱۳۹۰ با هویت یک شرکت مستقل، مدیریت راهبردی و عملیاتی بازاریابی، ارتباطات و رسانه هلدینگ باران را بر عهده دارد. چشم ­انداز شرکت ستاره، تبدیل شدن به اولین انتخاب مخاطبانی است که بهترین را جستجو می­کنند.

مدیریت بهره‌برداری و خدمات پس از فروش (هتلداری، تعمیر و نگهداری، حفاظت و امنیت)

شرکت توسعه محافظ ایمن سایه از سال ۱۳۹۰ در شهر مشهد تاسیس و پایه­ گذار الگوی ویژه­ای از پشتیبانی و خدمات متمایز در صنعت ساختمان و هتلداری شد، خدماتی که می‌تواند به کارفرمایان کمک کند به مطلوب ­ترین شکل ممکن یک سبک متفاوت از زندگی امن و آرام را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهند.

ارایه زنجیره خدمات مربوط به طراحی و دکوراسیون داخلی به مشتریان

شرکت توسعه تجارت ستاره تابناک پارس با عنوان تجاری «باران‌هوم» جزیی دیگر از زنجیره تولید ارزش در گروه باران است که با هدف به دست آوردن حداکثر رضایتمندی مشتریان، فرایندهای طراحی داخلی و دکوراسیون را بر عهده دارد. باران‌هوم با تکیه بر رویکرد زیبایی‌شناسی و انسان‌مداری، هنر طراحی داخلی را در هماهنگی کامل با سایر اجزا به مشتریان ارائه می‌کند.

حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای گروه باران محفوظ است | راهبری وب‌سایت: روابط عمومی و ارتباطات سازمانی گروه باران

نسخه انگلیسی به زودی منتشر می شود
English version coming soon