پروژه

 • باران VIP

  گروه مهندسی باران همزمان با دهمین سال فعالیتش توانست توسعه محصول خود را در کلاس بندی های متفاوتی دنبال کرده و رده فاخر باران VIP را به مخاطبان ارائه نماید. برج باران VIP شامل آپارتمان هایی وسیع و لوکس با تعداد کمتر طبقات است و هر طبقه به یک واحد مسکونی اختصاص یافته است و از ویژگی های منحصربه فردی چون طراحی معماری کلاسیک بهره می برد. در این برج ها، بیشتر خدمات هتل برج های باران به ساکنان ارائه می شود. چنین ساختاری مناسب مشتریانی است که تمایل دارند در مجموعه ای با تعداد محدود آپارتمان زندگی کنند.
  ادامه مطلب
 • برج باران 4 ، نوآوری برای کیفیت زندگی

  برج مسکونی باران4 در آخرین فصل سال 1393 به عنوان چهارمین پروژه گروه مهندسی باران در کلاس هتل برج ها مراحل مطالعاتی خود را پشت سر گذاشته و به مخاطبان معرفی شد. پس از نزدیک به یک دهه فعالیت و با کوله باری از تجارب ارزشمند در طراحی و اداره این سبک زندگی، می توان این پروژه را خیزی بلند برای بهتر شدن از هر آنچه تا به حال بوده، نام گذارد. گروه باران، نوآوری را شرط اساسی برای ادامه مسیری متمایز در بین راه های معمولی می داند و با این رویکرد باید انتظارداشت در هر حرکت رو به جلو علاوه بر رفع کمبودهای احتمالی، مزایایی بیشتر از پیش خلق شود تا آنجا که در این راه، حتی لازم است با گذشته خود نیز رقابت کنیم. هتل برج باران4 نماد نوآوری در کیفیت سکونت است.
  ادامه مطلب
 • برج باران3، خانۀ سبزِ پنج ستاره

  در سال 1392، مفاهیم طراحی معماری هتل برج باران3 بر پایه ایده‌های نوین معماری پایدار و ساختمان سبز شکل گرفت. علاوه بر تمامی امکانات و خدمات موجود در برج‌های باران، پروژه باران3 از امتیازات خاص خود بهره‌مند است. گنجاندن حجم قابل توجه از فضای سبز در نما و مشاعات، استفاده حداکثری از نور طبیعی در طراحی، کاهش قابل ملاحظه مصرف سوخت‌های فسیلی، حفاظت از محیط زیست در ساخت و بهره‌برداری، آشتی با طبیعت از طریق ایده «هر خانه، یک حیاط» و تجهیزاتی چون منابع آب خاکستری؛ همگی نشان‌دهنده احترامی است که باران برای زمین و محیط زیست قائل است . هتل‌برج باران3 ترکیبی بدیع از «برج مسکونی»، «باغ ایرانی» و «هتل 5ستاره» است.
  ادامه مطلب
 • برج باران2، شکوفایی یک سبک زندگی

  هتل‌برج مسکونی باران2 به باور بسیاری از صاحبنظران نمونه تکامل یافته‌ای از مفهوم زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره است. سال 1391 شروع عملیات اجرایی پروژه بود و در آخرین روزهای زمستان سال 1393، سکونت در دومین هتل‌برج مسکونی ایران آغاز شد. گروه مهندسی باران سبک نوینی از زندگی ارائه داده بود که در آن رفاه، آرامش و امنیت ساکنان مهم‌ترین هدف است. توجه به کیفیت سکونت، سطح انتظار مخاطبان را تا حد زیادی ارتقاء داده بود. بدین ترتیب، اقبال به سبک زندگی باران و اعتمادی که در سایه جلب رضایت مشتریان حاصل شده بود روز به روز بر فراگیری آن افزود تا جایی که امید می‌رود این رویکرد مشتری‌مدارانه و کیفیت‌گرا در نهایت به ساخته شدن خانه‌هایی امن و بادوام برای تمامی اقشار جامعه بینجامد.
  ادامه مطلب
 • برج باران1، اولین هتل برج مسکونی ایران

  از سال 1387 عملیات ساخت یکی از مرتفع ترین بناهای مسکونی شهر مشهد آغاز شد و پس از شروع سکونت و بهره برداری از برج باران1 موجی از اقبال عمومی به اینگونه بناهای فاخر ایجاد شد. از سال 1390 و همزمان با آغاز سکونت در باران1 کلیه امکانات و خدمات یک هتل پنج ستاره به ساکنان ارائه می شود و سبک جدیدی از زندگی به مخاطبان معرفی شده است که در آن آرامش و آسایش حرف اول را می زند. این اولین بار بود که در یک برج با زیربنای 16هزار متر مربع، بیش از 40 درصد فضا به مشاعات اختصاص می یافت. اکنون حضور گروه باران در کنار
  ادامه مطلب
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک