پروژه

 • برج باران ۴ ، نوآوری برای کیفیت زندگی

  برج مسکونی باران۴ در آخرین فصل سال ۱۳۹۳ به عنوان چهارمین پروژه گروه مهندسی باران در کلاس هتل برج ها مراحل مطالعاتی خود را پشت سر گذاشته و به مخاطبان معرفی شد. پس از نزدیک به یک دهه فعالیت و با کوله باری از تجارب ارزشمند در طراحی و اداره این سبک زندگی، می توان این پروژه را خیزی بلند برای بهتر شدن از هر آنچه تا به حال بوده، نام گذارد. گروه باران، نوآوری را شرط اساسی برای ادامه مسیری متمایز در بین راه های معمولی می داند و با این رویکرد باید انتظارداشت در هر حرکت رو به جلو علاوه بر رفع کمبودهای احتمالی، مزایایی بیشتر از پیش خلق شود تا آنجا که در این راه، حتی لازم است با گذشته خود نیز رقابت کنیم. هتل برج باران۴ نماد نوآوری در کیفیت سکونت است.

  ادامه مطلب
 • برج باران۳، خانۀ سبزِ پنج ستاره

  در سال ۱۳۹۲، مفاهیم طراحی معماری هتل برج باران۳ بر پایه ایده‌های نوین معماری پایدار و ساختمان سبز شکل گرفت. علاوه بر تمامی امکانات و خدمات موجود در برج‌های باران، پروژه باران۳ از امتیازات خاص خود بهره‌مند است. گنجاندن حجم قابل توجه از فضای سبز در نما و مشاعات، استفاده حداکثری از نور طبیعی در طراحی، کاهش قابل ملاحظه مصرف سوخت‌های فسیلی، حفاظت از محیط زیست در ساخت و بهره‌برداری، آشتی با طبیعت از طریق ایده «هر خانه، یک حیاط» و تجهیزاتی چون منابع آب خاکستری؛ همگی نشان‌دهنده احترامی است که باران برای زمین و محیط زیست قائل است . هتل‌برج باران۳ ترکیبی بدیع از «برج مسکونی»، «باغ ایرانی» و «هتل ۵ستاره» است.

  ادامه مطلب
 • برج باران۲، شکوفایی یک سبک زندگی

  هتل‌برج مسکونی باران۲ به باور بسیاری از صاحبنظران نمونه تکامل یافته‌ای از مفهوم زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره است. سال ۱۳۹۱ شروع عملیات اجرایی پروژه بود و در آخرین روزهای زمستان سال ۱۳۹۳، سکونت در دومین هتل‌برج مسکونی ایران آغاز شد. گروه مهندسی باران سبک نوینی از زندگی ارائه داده بود که در آن رفاه، آرامش و امنیت ساکنان مهم‌ترین هدف است. توجه به کیفیت سکونت، سطح انتظار مخاطبان را تا حد زیادی ارتقاء داده بود. بدین ترتیب، اقبال به سبک زندگی باران و اعتمادی که در سایه جلب رضایت مشتریان حاصل شده بود روز به روز بر فراگیری آن افزود تا جایی که امید می‌رود این رویکرد مشتری‌مدارانه و کیفیت‌گرا در نهایت به ساخته شدن خانه‌هایی امن و بادوام برای تمامی اقشار جامعه بینجامد.

  ادامه مطلب
 • برج باران۱، اولین هتل برج مسکونی ایران

  از سال ۱۳۸۷ عملیات ساخت یکی از مرتفع ترین بناهای مسکونی شهر مشهد آغاز شد و پس از شروع سکونت و بهره برداری از برج باران۱ موجی از اقبال عمومی به اینگونه بناهای فاخر ایجاد شد. از سال ۱۳۹۰ و همزمان با آغاز سکونت در باران۱ کلیه امکانات و خدمات یک هتل پنج ستاره به ساکنان ارائه می شود و سبک جدیدی از زندگی به مخاطبان معرفی شده است که در آن آرامش و آسایش حرف اول را می زند. این اولین بار بود که در یک برج با زیربنای ۱۶هزار متر مربع، بیش از ۴۰ درصد فضا به مشاعات اختصاص می یافت. اکنون حضور گروه باران در کنار

  ادامه مطلب
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک