مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

  در زندگی امروزه پیشرفت تکنولوژی اگرچه موجب راحتی آسایش بیشتر افراد بوده و می‌توان مدیریت زمان و وقت را یک دستاورد مهم برای آن در نظر گرفت اما شاید آنچه که در این پیشرفت قربانی شده و در زندگی امروزی با توجه به دغدغه‌ به آن کمتر پرداخته می‌شود هنر و برنامه‌های فرهنگی باشد. مقوله ای که در زندگی انسان امروز نقش کلیدی بازی نمی‌کند و مورد کم‌لطفی واقع شده است. اما باید به این مسئله توجه داشت که کلید فهم زندگی هنر است و برای فرار از روتین شدن زندگی و فرار از افکار منفی ذهن هنر و فعالیتهای هنری تاثیر به سزایی دارند به گونه‌ای که هیچ جایگزین دیگر نخواهند داشت.

  گروه باران در زمره پرداختن به مقوله فرهنگی و هنری مسئولیت اجتماعی برند خود و ایجاد فضایی برای تغذیه نشاط بیشتر روح مخاطبان خود از برنامه‌های فرهنگی و هنری مشهد همچون تئاتر و اکران فیلم حمایت ویژه داشته. از سری همکاری‌ها میتوان به تئاتر پیانیستولوژی با کسب جایزه ویژه هیئت‌داوران، جایزه موسیقی، جایزه طراحی صحنه و دو تقدیر در بخش‌های بازیگری زن و کارگردانی بیشترین جوایز جشنواره  اشاره کرد همچنین گروه باران در این بخش از تئاترهای شنا در آتش و دریاچه قو ساخته رضا صابری از چهره‌های مشهور تئاتر استان خراسان نیز حمایت کرده است.
   

  این مجموعه امید دارد که این اتفاق‌های نیکو چراغی باشد تا پرداختن به هنر و حمایت از هنرمندان کشور بیش از پیش در جامعه مهم جلوه کند.

   

 • علمی و سلامت مشاهده
 • مسئولیت اجتماعی مشاهده
 • همراه همدم مشاهده
 • زیست محیطی مشاهده
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک